O nas

 

Cześć Kochani!
Mamy nadzieję, że nazwa strony Was nie zmyliła i wiecie, że Łukasz Roszyk Photography to 2 osoby: Łukasz i Aldona :)
Wprawdzie wszystko zaczęło się od Łukasza zamiłowania do fotografii, jednak szybko okazało się, że bez kobiecego spojrzenia nic z tego nie będzie. Dlatego praktycznie od początku wszystko tworzyliśmy razem. Jako partnerzy w biznesie, ale i w życiu osobistym :) Od 3 lat jesteśmy małżeństwem i od 3 lat zajmujemy się profesjonalnie fotografią ślubną. Można więc powiedzieć, że to nasze pierwsze dziecko, które narodziło się właśnie podczas naszego ślubu ;)
Tworzymy zgrany duet świetnie dzieląc się obowiązkami, wymieniając poglądami i snując wspólne plany na przyszłość…
Łukasz spełnia się w fotografowaniu, w pracy z ludźmi, w kontakcie bezpośrednim, natomiast Aldona zajmuje się całą resztę czyli tym czego nie widać. A uwierzcie, że jest tego naprawdę sporo :)
Uwielbiamy aktywnie spędzać czas, podróżować i poznawać nowe miejsca. Kochamy długie spacery i rower, ale tenis i joga też są w kręgu naszych zainteresowań :)
Uwielbiamy słodycze, jednak staramy się zdrowo odżywiać, więc w naszej lodówce częściej znajdziecie marchew, brokuł i kiełki niż ciasto ;)
Mieszkamy w Zalasewie pod Poznaniem i chociaż zlecenia realizujemy głównie w Wielkopolsce, to nie są problemem również zlecenia w dalszych zakątkach naszego pięknego kraju ;)