Poślubna sesja plenerowa Agaty i Mateusza

22 września 2018

Spotykając się z narzeczonymi zawsze rozmawiamy o poślubnej sesji plenerowej. Jest to na pewno niezapomniana pamiątka, na którą decyduje się większość moich par. Jeżeli jednak jest taka możliwość to świetnym rozwiązaniem jest również sesja w dniu ślubu. Niestety, ze względu na deszcz nie udało nam się takiej sesji zrealizować podczas ślubu Agaty i Mateusza, który możecie zobaczyć tutaj. Tak więc, suknia ślubna i garnitur nie mogły jeszcze wylądować głęboko w szafie tylko musiały poczekać na sesję :) A myślę, że było warto :)

Po ślubie Młoda Para leciała na urlop do słonecznej Hiszpanii, dlatego na plener umówiliśmy się dopiero po miesiącu. Sesja przywitała nas pięknym słońcem, które jednak po chwili schowało się za chmurami… Chociaż było dosyć chłodno i momentami Agata ubierała marynarkę Mateusza żeby się ogrzać, to atmosfera była gorąca i uśmiechy nie znikały z twarzy nowożeńców ;)

Dzięki doświadczeniu zdobytemu podczas sesji narzeczeńskiej, Agata i Mateusz byli niesamowicie naturalni i wyluzowani. Uwielbiam tak radosne sesje, pełne bliskości, miłości i pozytywnej energii :)

A sesję narzeczeńską Agaty i Mateusza możecie zobaczyć tutaj :)

 


Dodaj komentarz

Imię (wymagane)

Adres email (nie zostanie opublikowany)

Komentarz