Ślub Magdy i Piotra

18 sierpnia 2018

Było piękne, słoneczne, sierpniowe przedpołudnie. Chociaż półmetek wakacji mieliśmy już za sobą, to lato nie odpuszczało. Z Magdą i Piotrem mieliśmy okazję poznać się bliżej podczas sesji narzeczeńskiej, więc nie musieliśmy przełamywać pierwszych lodów. Przywitaliśmy się jak starzy dobrzy znajomi, poplotkowaliśmy i dopiero zabraliśmy się za zdjęcia. Suknia i dodatki już czekały aż zostaną założone. Magdzie w ubieraniu pomagała Mama, więc nie obyło się bez emocji. Piotra rodzice przyjechali przed samym błogosławieństwem, dlatego to Magda pomagała przyszłemu mężowi założyć muchę i spinki. Luźna atmosfera unosiła się w powietrzu, więc na spokojnie udało nam się nawet zrobić mini sesję przed wyjazdem do kościoła. 

A sama ceremonia odbyła się w Kleszczewie. Piękny drewniany kościół miałem już okazję widzieć z innej perspektywy. To właśnie tutaj odbył się również mój ślub :) Klimatyczne wnętrze, przesympatyczny ksiądz i zawsze uśmiechnięta Młoda Para to połączenie sprawiło, że ceremonia była niezapomniana…

Po kościele i przed salą dziewczynki urokliwie sypały płatkami róż. Po pierwszym tańcu i tradycyjnym zdjęciu grupowym, mieliśmy możliwość skorzystać z okolicznych terenów, żeby zrobić szybką sesję. Zawsze jak jest taka możliwość to namawiam pary na kilkanaście minut takiej sesji. Emocje, które towarzyszą im tego dnia już się nie powtórzą, więc trzeba to wykorzystać :)

O świetną atmosferę do białego rana zadbał Dawid i Krzysztof z Dj’s Group, nie pierwszy raz mieliśmy okazję pracować razem i z czystym sumieniem mogę polecić ten duet :)

Wesele: Sala bankietowa Gajówka w Zbrudzewie

Oprawa muzyczna: DJ’S Group Exclusive Dj

Obrączki: WS Twój Jubiler Poznań

Garnitur Pana Młodego: Pawo

Spinki do mankietów: e-spinki.pl

Zaproszenia: Decoris

Skrzynka na telegramy: szufladeczka.pl

 


4 komentarze

 1. Agnieszka
  24 października 2018 o godzinie 19:39 — Odpowiedz

  Zdjęcia piękne co tu więcej pisać Para Młoda piękna,fotograf super,a o gościach nie wspomnę 😆😉😋 pozdrawiam.

  • Łukasz Roszyk
   27 października 2018 o godzinie 12:09 — Odpowiedz

   Dziękuję Agnieszka :)

 2. Karola
  26 października 2018 o godzinie 11:52 — Odpowiedz

  Baaardzo dobry fotoreportaż.
  Absolutnie uniwersalna, naturalna kolorystyka, fajne kadry…
  Pozdrawiam

  • Łukasz Roszyk
   27 października 2018 o godzinie 12:10 — Odpowiedz

   Dzięki Karola :)

Dodaj komentarz

Imię (wymagane)

Adres email (nie zostanie opublikowany)

Komentarz